30 maja, 2026, 7:43 pm
W dniach 22-24 maja w uroczym zakątku Mazur pomiędzy Giżyckiem i Mrągowem miało miejsce spotkanie członków Klubu, podczas którego odbyło się Walne Zebranie Członków Klubu.
Podczas zebrania między innymi uzupełniliśmy skład Zarządu, Sekretarzem został Kol. Dariusz Hutka. Zarząd otrzymał absolutorium od Walnego Zgromadzenia. Oprócz spraw organizacyjnych i przygotowania do czekających nas imprez i jubileuszu, uzgodniliśmy jednogłośnie, że prowadzenie klubowego Facebooka powierzamy Kol. Piotrowi Korczakowi.
Ustaliliśmy również, że członkowie Klubu występujący jako reprezentacja na imprezach w Polsce i za granicą powinni prezentować się w mundurach PZŁ.
Poza sprawami klubowymi, przeprowadziliśmy również zajęcia z socjalizacji psów.
Dziękujemy Koledze Jarkowi za gościnę w uroczym miejscu, za wspaniały klimat i rodzinną atmosferę. Potwierdziło się, że jesteśmy alpejską rodziną. Wiele może nas różnić i dzielić ale łączą nas Alpejczyki.